3190,00 

Direto XR

Elite Direto XR to trenażer domowy, którego szukałeś do treningów halowych w tym sezonie. Ten trenażer to największa ewolucja trenażerów Elite Direto cechująca się zintegrowanym miernikiem mocy.
To idealne rozwiązanie, aby osiągnąć najwyższy poziom wydajności i trenować absolutnie komfortowo w domu.

Na stanie

SKU: Elite Direto XR Kategorie: , Tagi: ,
Opis

Opis

Direto XR

Elite Direto XR to trenażer domowy, którego szukałeś do treningów halowych w tym sezonie. Ten trenażer to największa ewolucja trenażerów Elite Direto cechująca się zintegrowanym miernikiem mocy.
To idealne rozwiązanie, aby osiągnąć najwyższy poziom wydajności i trenować absolutnie komfortowo w domu.

Plug & Play, w zestawie z kasetą 11spd

Podobnie jak Suito, trenażer Direto XR pomoże Ci ćwiczyć na rowerze w najprostszy i najszybszy sposób od momentu rozpakowania.
Plug & Play i wyjątkowo stabilny, Direto XR można szybko złożyć w celu przechowywania, gdy nie jest używany. Posiada praktyczny zintegrowany uchwyt, który ułatwia przenoszenie.

Zintegrowany miernik mocy

OTS (Optical Torque Sensor) zapewnia Direto XR największą dokładność danych podczas treningu. Jest to innowacyjny, zintegrowany miernik mocy dla trenażera domowego, który mierzy moc wyjściową z dokładnością ± 1,5%, czyli o 0,5% więcej niż oryginalny trenażer Direto.

Elite Direto XR to jedyny trenażer domowy na świecie z oryginalnymi trenażerami Drivo, Drivo II, Direto i Direto x, który faktycznie mierzy moc wyjściową za pomocą zintegrowanego miernika mocy. Dlatego też wyróżnia się jako jeden z najdokładniejszych trenażerów domowych na rynku.

Niesamowita symulacja nachylenia

Direto XR to interaktywny trenażer domowy, który automatycznie zmienia opór podczas treningu. Dzięki ulepszonemu i większemu kołu zamachowemu, Direto XR jest w stanie symulować nachylenie stoku do 24% – o 10% więcej niż oryginalny Direto i o 6% więcej niż Direto X.

Ten bezprecedensowy poziom mocy zapewnia doskonałe wyniki nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych – będziesz mógł sprawdzić wszystkie swoje wykresy treningowe w mgnieniu oka, przeprowadzić testy oceniające poziom kondycji, wykonać powtórzenia i szybkie sprinty z maksymalną mocą. Na Direto XR można przeprowadzić każdy rodzaj treningu.

Całkowita interaktywność

Direto XR jest zaliczany do nowej generacji interaktywnych trenażerów domowych ANT+™ FE-C & Bluetooth, które są kompatybilne z każdym rodzajem aplikacji, oprogramowania, komputera i urządzenia (smartfony i tablety), które obsługują systemy iOS, Android, OSX i Windows.
Ustaw swój kurs lub programy treningowe za pomocą kilku kliknięć i od razu zacznij pedałować. Direto XR automatycznie dostosuje opór i będzie zarządzać sesją treningową.

Direto XR może być zarządzany za pośrednictwem oprogramowania & aplikacji My E-Training (12-miesięczna bezpłatna subskrypcja w zestawie) lub innych usług indoor cycling, takich jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bkool, Kinomap i wiele innych.

Współpracuje z Elite Rizer

Direto XR jest kompatybilny z symulatorem nachylenia Rizer z kierownicą.

Rizer symuluje podjazdy o nachyleniu do 20% i zjazdy o nachyleniu do -10% poprzez sparowanie z oprogramowaniem do wirtualnego treningu, aby automatycznie dopasować się do wirtualnego nachylenia na ekranie. W celu uzyskania bardziej realistycznych przejazdów, Rizer posiada funkcję sterowania, dzięki czemu można swobodnie poruszać kierownicą podczas pokonywania podjazdów.

Inne trenażery Elite kompatybilne z Rizerem to Suito, Suito-T, Direto XR-T i Tuo.
Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić kompatybilność Rizera z innymi markami.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga 30 kg
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Elite Direto XR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *