2690,00 

Elite Suito

Suito to najnowsza innowacja w ofercie trenażerów rowerowych Elite.
Mocny, solidny i cichy, Suito jest interaktywnym trenażerem domowym, zaprojektowanym w celu zapewnienia łatwego, realistycznego i prawidłowego treningu na rowerze halowym.

Brak w magazynie

SKU: Elite Suito Kategorie: , Tagi: ,
Opis

Opis

Elite Suito

Suito to najnowsza innowacja w ofercie trenażerów rowerowych Elite.
Mocny, solidny i cichy, Suito jest interaktywnym trenażerem domowym, zaprojektowanym w celu zapewnienia łatwego, realistycznego i prawidłowego treningu na rowerze halowym. Jest to pierwszy trenażer domowy firmy Elite z napędem bezpośrednim, który jest całkowicie zmontowany po wyjęciu z pudełka, ponieważ posiada fabrycznie zainstalowaną 11-biegową kasetę Shimano® 105 (lub jej odpowiednik). Dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji Plug&Play oraz cienkiemu i kompaktowemu kształtowi, Suito zapewnia maksymalną kompatybilność z większością rowerów, stając się jednym z najbardziej wydajnych i łatwych w obsłudze napędów domowych, na jakie może liczyć rowerzysta. Mocny, stabilny, dokładny. Gotowy do użycia. Czy Ty jesteś gotowy?

Plug & Play

Wśród gamy interaktywnych trenażerów domowych Elite, model Suito wyróżnia się innowacyjnością, ponieważ jest wyposażony w praktyczną konfigurację Plug&Play, zaprojektowaną tak, abyś mógł od razu doświadczyć szybkiej i łatwej jazdy na rowerze halowym.
Suito jest dostarczany z fabrycznie zainstalowaną 11-biegową kasetą Shimano® 105 (lub jej odpowiednikiem) i charakteryzuje się w pełni zmontowaną konstrukcją, idealną do natychmiastowego rozpoczęcia sesji indoor cycling. Ponieważ nie musisz montować kasety z zębatkami ani nóg trenażera, wystarczy, że umieścisz rower na trenażerze i podłączysz go do źródła zasilania.

Całkowity czas konfiguracji: mniej niż pięć minut.

Ekskluzywny design

Wytrzymała stalowa konstrukcja to kolejna cecha wyróżniająca ten trenażer, który jest mocny i stabilny. Suito posiada również szerszą podstawę z wstępnie zmontowanymi nogami, które po rozłożeniu automatycznie blokują się na miejscu.
Suito został również zaprojektowany tak, aby zapewnić jak najmniejszy bałagan, gdziekolwiek jesteś: dzięki wąskiemu profilowi, zintegrowanemu uchwytowi i zmniejszonym rozmiarom, możesz go nosić ze sobą i przechowywać bez martwienia się o to, ile miejsca zajmie.

Całkowita interaktywność

Suito zalicza się do nowej generacji interaktywnych trenażerów domowych ANT+™ FE-C i Bluetooth, które są kompatybilne z każdym rodzajem aplikacji, oprogramowania, komputera i urządzenia (smartfony i tablety) obsługującego systemy iOS, Android, OSX i Windows.
Ustaw swój kurs lub programy treningowe za pomocą kilku kliknięć i od razu zacznij pedałować.

Suito automatycznie dostosuje opór i będzie zarządzać sesją treningową.

Suito może być zarządzany za pośrednictwem oprogramowania & aplikacji My E-Training (12-miesięczna bezpłatna subskrypcja w zestawie) lub innych serwisów indoor cycling, takich jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bkool, Kinomap i wiele innych.

Precyzja i siła

Jak wiele korzyści możemy Ci zaoferować, abyś mógł osiągnąć swoje cele podczas każdego treningu? Odpowiedź brzmi: moc, dokładność, interaktywność.

Suito symuluje nachylenie stoku do 15% z dokładnością ± 2,5%. Te liczby plasują go w czołówce naszych najbardziej wydajnych interaktywnych trenażerów domowych. Z oporem ponad 1900 W przy prędkości 40 km/h, Suito jest zdecydowanie jednym z najpotężniejszych dostępnych trenażerów domowych, idealnym narzędziem do uwolnienia wszystkich sił, nawet w najbardziej wymagających sprintach.

Posiada również wiele funkcji zaprojektowanych w celu dostarczenia kompletnego systemu pomiaru mocy, aby zapewnić Ci dokładne wrażenia z treningu:

Power Meter Link (PML)
Jest to funkcja, która pozwala urządzeniu wykorzystywać jako źródło zasilania ergometr, który jest zainstalowany na rowerze.

Spindown
Procedura kalibracji trenażera uwzględniająca wszystkie wartości tarcia zmieniające się w czasie i podczas użytkowania, które mają wpływ na dokładność hamulca i kompensuje ich wpływ na opór generowany przez trenażer.

Algorytm kompensacji temperaturowej
Funkcja, która pozwala urządzeniu kompensować zmiany wynikające z przegrzania hamulca i uwzględniać uzyskane w ten sposób dane przy obliczaniu mocy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga 30 kg
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Elite Suito”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *