569,00 

Brak w magazynie

SKU: SphStripesS Kategorie: , , Tagi: ,
Opis

Opis

Kask LAZER Sphere MIPS MT Stripes S 52-56 cm

Kask Sphere jest idealnym towarzyszem podróży. Jest dostępny w 4 rozmiarach i wyposażony w system dopasowania Advanced Rollsys®. Naszym celem było opracowanie idealnie dopasowanego kasku dla wyjątkowego komfortu. Powietrze przepływa między przednią a tylną częścią kasku przez 18 wlotowych i wylotowych otworów wentylacyjnych połączonych precyzyjnie zaprojektowanymi kanałami — zapewniając optymalne chłodzenie i maksymalną wydajność nawet podczas długiej jazdy. Aby zabezpieczyć się przed opadami w deszczowe dni, na kask Sphere można założyć akcesoryjną osłonę Aeroshell. Konstrukcja in-mold oraz funkcje poprawiające wygodę użytkowania: mocowanie okularów. Cieńsze paski Odblaskowe naklejki Konstrukcja tylnej części ułatwiająca ułożenie włosów spiętych w ogon.

Specyfikacja:

  • System dopasowania: System Advanced Rollsys®
  • Rozmiary: S / M / L / XL
  • Masa: 250 g (rozmiar mały CE)
  • Liczba otworów wentylacyjnych: 14 otwory wentylacyjne

Technologie:

System Lazer Advanced Rollsys®
ARS umożliwia łatwe dostosowanie rozmiaru kasku za pomocą pokrętła na górze kasku. System ARS ułatwia dopasowanie kasku użytkownikom z włosami spiętymi w ogon, a także eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy.

Regulowany kosz
Regulowany kosz umożliwia regulowanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej odpowiednio do preferencji rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Dobra wentylacja
Otwory wentylacyjne i wewnętrzne kanały kierują powietrze do wnętrza kasku oraz zapewniają jego cyrkulację wokół głowy. Większy przepływ powietrza gwarantuje optymalną temperaturę i komfort podczas długich tras w wysokich temperaturach.

Dolna skorupa
Poliwęglanowa dolna skorupa świetnie wygląda i zabezpiecza piankę kasku przed uszkodzeniami kosmetycznymi.

Kompatybilny z osłoną Lazer Aeroshell
Osłona z poliwęglanu idealnie pasująca do niektórych modeli kasków Lazer. Załóż osłonę Aeroshell, aby zabezpieczyć kask przed deszczem, śniegiem lub błotem. Osłona Aeroshell służy także do zasłonięcia przednich i bocznych otworów wentylacyjnych, aby poprawić właściwości aerodynamiczne.

Mocowanie okularów
Okulary można łatwo zamocować w specjalnych otworach kasku. Pomyślano o tym podczas projektowania.

Wzmocniona konstrukcja poliwęglanowa
Na etapie produkcji pod piankową wyściółką kasku zastosowano dodatkową warstwę poliwęglanu. Tak samo jak klatka bezpieczeństwa w samochodzie rajdowym, ta warstwa zapobiega uszkodzeniu pianki, zapewniając dodatkową ochronę w przypadku kolejnych uderzeń.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kask LAZER Sphere MIPS MT Stripes S 52-56 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *