649,00 

Brak w magazynie

Opis

Opis

Kask Century jest efektem 100 lat doświadczenia.

Model Century powstał w oparciu o całą zdobytą wiedzę i wymagania użytkowników.

Wyznacza nowy standard projektowania, zgodnie z którym nie kładzie się nacisku tylko na jedną konkretną cechę — ochronę, komfort, właściwości aerodynamiczne lub widoczność – Century oferuje to wszystko!

Jedną z najważniejszych nowych technologii jest unikatowy system Twist Cap, za pomocą którego jednym ruchem ręki można przekształcić model Century z kasku z pełną wentylacją w kask aerodynamiczny.

Zmiana położenia systemu Twist Cap pozwala oszczędzać energię lub zwiększyć wentylację aż o 11%.

Przednia część kasku Century wyraźnie nawiązuje do aerodynamicznego modelu Bullet, za to atrakcyjna stylistyka i integracja tylnej lampki LED (akumulatorowej) stanowi nowy wzorzec projektowania kasków.

Ponadto kask Century ma wewnętrzne kanały wentylacyjne, które aktywnie kierują przepływ powietrza przez kask, poprawiając komfort.

SPECYFIKACJA:

System Lazer Advanced Turnfit® – ATS umożliwia łatwe dostosowanie rozmiaru kasku za pomocą pokrętła z tyłu. System ATS eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. Ten system jest stosowany w kaskach do jazdy szosowej, w których nacisk kładzie się na właściwości aerodynamiczne, a także w kaskach do MTB i e-bike’ów, aby zapewnić lepsze dopasowanie.

Regulowany kosz – Regulowany kosz umożliwia regulowanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej odpowiednio do preferencji rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Twistcap – Użytkownik może wygodnie dostosowywać wentylację i właściwości aerodynamiczne. Zmieniając położenie osłony Twistcap, można wybierać między lepszymi właściwościami aerodynamicznymi a nawet o 11% lepszą wentylacją. Łatwa regulacja również podczas jazdy.

Zintegrowana tylna lampka – Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest standardowo wyposażony w zintegrowaną tylną lampką LED ładowaną przez USB.

Wewnętrzne kanały wentylacyjne – Kierują powietrze z przednich i bocznych otworów wentylacyjnych wokół głowy do otworów z tyłu. Kanały zapewniają aktywny przepływ powietrza przez cały czas, gwarantując optymalne chłodzenie i komfort podczas długich tras w wysokich temperaturach. Jest to szczególnie ważne przy wolniejszym pokonywaniu wzniesień

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lazer Kask Century Matte Blue Grey L 58-61 +MIPS + led”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *