599,00 

Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi oraz odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego.

Na stanie

SKU: 4015731040597 Kategorie: ,
Opis

Opis

LRM – pierwszy krok do świata dwóch kółek PUKY

Żaden inny pojazd nie wzbudził w ostatnich latach takiego zainteresowania jak rowerki biegowe. PUKY LR M stanowi idealny punkt wyjścia dla dzieci już od 2 lat. Żaden inny pojazd nie dostarcza tyle radości co właśnie ten. LRM doskonale wpływa na rozwój układu mięśniowo-szkieletowego oraz doskonali poczucie równowagi. 8-calowa miękka opona jest całkowicie bezobsługowa, zapewniając doskonałą przyczepność oraz działając bezgłośnie. Chwyty kierownicy chronią delikatne dłonie dzieci i zabezpieczają końce kierownicy. Podniesione z przodu siodełko w kształcie „banana” gwarantuje, że siła odepchnięcia jest sprawnie przenoszona na pojazd, a dziecko nie zsuwa się z siedzenia. Niska rama ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Dzięki dużej podstawce rowerzysta może wygodnie postawić stopy podczas zjazdu, co pomaga utrzymać odpowiedni środek ciężkości i zapewnia bezpieczną jazdę, nawet przy większej prędkości. Celowo w naszych rowerkach nie stosujemy ogranicznika skrętu, co sprawia, że w przypadku upadku kierownica układa się płasko na ziemi, zmniejszając ryzyko obrażeń. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim i różowym.

Rowerek biegowy Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi oraz odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Charakteryzują się niskim profilem ramy oraz doskonałą ergonomią dostosowaną do potrzeb małego rowerzysty. Specjalne siodełko o ergonomicznym kształcie idealnie wspiera dziecko podczas odpychania się. Regulacja wysokości kierownicy i siodełka umożliwia indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala na długotrwałą radość z jazdy.

Odpowiedni dla dzieci w wieku od 2 lat.

Maksymalna waga: 25 kg.

UWAGA:

Używać z wyposażeniem ochronnym.

Nie używać w ruchu drogowym.

Specyfikacje mogą się różnić z powodu tolerancji produkcyjnych; waga podana bez pedałów i podstawek.

Wyposażenie

 • Chwyty kierownicyBezpieczne chwyty kierownicy
 • RamaNiski przekrok
 • Materał ramyStal
 • KolorOdporne na uderzenia malowanie proszkowe
 • Osłona kierownicyW zestawie
 • PodestPodest w zestawie
 • Max. waga użytkownika25 kg
 • SiodełkoSpecjalnie wyprofilowane siodełko
 • OponyOpony wykonane z wysokiej jakości pianki EVA (50-215)
 • Pozostałe komponentyKoła oraz stery z łożyskami kulkowymi
 • Możliwość regulacji / RegulowanieRegulowana wysokość kierownicy i siodełka

Wymiary produktu

Jak szeroki, jak wysoki, jak długi? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje o pojeździe.

* Wysokość siodełka

Specjalnie wyprofilowane siodełko do rowerków biegowych

Forma podąża za funkcją

Siodełko o profilu „banana” zostało specjalnie zaprojektowane do naszych rowerków biegowych, daje ono dziecku pewność siedzenia oraz wspiera ruchy dziecka podczas odpychania się. Ponieważ siła odepchnięcia się przenoszona jest tylko przez siodełko, konieczne było całkowite przeprojektownie kształtu siodełka rowerowego tak, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo i dobrą kontrolę nad pojazdem.

LR M USP-Image 1
LR M USP-Image 2

Bezpieczne chwyty

Bezpieczeństwo pod kontrolą

Bezpieczne i przyjazne dziecku, to esencja wszystkich pojazdów PUKY. To PUKY jako pierwszy producent użył specjalnie wyprofilowanych chwytów kierownicy, które posiadają zabezpieczenie przed zsunięciem się dłoni dziecka. Dzięki temu chwyty chronią dłonie dziecka podczas wypadku lub gdy dziecko uderzy o kierownicę. Chwyty posiadają dobrą przyczepność a ich średnica jest odpowiednia dla dziecięcych dłoni i pozwala na ich pewne uchwycenie.

Niski przekrok

Na pewno

Niski przekrok w naszych rowerkach biegowych ułatwia wsiadanie i zsiadanie z rowerka. Początkujący rowerzysta otrzymuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Zdobyte poczucie pewności siebie w jeździe na rowerku, utwierdza dziecko w jego zdolnościach. Osiągnięcie sukcesu w nauce jazdy trwa krócej, a radość z jeżdżenia jest jeszcze większa.

LR M USP-Image 3
LR M USP-Image 4

Duży podest na nogi

Duża frajda z dużego podestu!

Każdy może przekonać się, jak ważny jest duży podest, obserwując dzieci podczas jeżdżenia. Jeśli rowerek nie posiada podestu, dziecko unosi stopy wysoko nad ziemię. Środek ciężkości przenosi się w górę, a cały pojazd traci stabilność. Ale jeśli stopy są postawione na nisko zamontowanym i znajdującym się w centralnym miejscu pojazdu podeście, tor jazdy pozostaje stabilny. Nie ma wątpliwości – dzieci uwielbiają korzystać z podestu podczas jazdy.

Osłona kierownicy

Ochrona przed uderzeniami

Żaden mistrz jeszcze nie spadł nam z nieba, ale każdy świetny kolarz spadł kiedyś ze swojego rowerka. Tak więc, na wszelki wypadek, żeby konsekwencje upadku były jak najmniejsze, w naszych rowerkach zakładamy dużą osłonę kierownicy. Minimalizuje to uderzenie w kierownicę. Jak zwykle w PUKY, materiał osłony i pianka oczywiście zostały poddane testom TÜV, posiadają certyfikat GS, są wolne od zanieczyszczeń, odporne na promieniowanie UV i wyjątkowo odporne na ścieranie.

LR M USP-Image 5
LR M USP-Image 6

Płynnie regulowane siodełko i kierownica

I pasuje, i pasuje, i nadal pasuje …

Aby zapewnić dobrą ergonomię i optymalny okres użytkowania rowerka, kierownica i sztyca siodełka w naszych rowerkach LRM, są regulowane w bardzo dużym zakresie. W ten sposób pojazd stale dostosowuje się do wzrostu małych rowerzystów.

Odpowiedni rozmiar

Znajdź odpowiedni rozmiar roweru

30-43 cm

85-110 cm2 – 4

Zasadniczo oferujemy trzy opcje dobrania wielkości pojazdów PUKY. Zawsze zalecamy pomiar wewnętrznej długości nogi jako pomiar najbardziej wiarygodny. Tutaj możesz ustalić odpowiedni rozmiar pojazdu mierząc wzrost dziecka. Możesz to zrobić również dobierając pojazd do wieku dziecka – jest to jednak najmniej dokładny sposób pomiaru.

Rower jest w odpowiednim rozmiarze do podanego wzrostu.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rowerek biegowy PUKY LRM fioletowy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *