(1 opinia klienta)

449,00 

Brooks nowe LOGO

Model Trace to but neutralny, przeznaczony dla biegaczy, którym nie zależy na zbędnych dodatkach. Trace jest idealny zarówno do biegania, jak i chodzenia. Jest to model, który posiada lekką amortyzację dzięki czemu biegacz może lepiej skupić się na biegu. Trace dopasowuje się do indywidualnego kroku biegowego biegacza, jego wagi i prędkości.

SKU: 1103641D495 Kategorie: , Tagi: , ,
Opis

Opis

Brooks nowe LOGO

Model Trace to but neutralny, przeznaczony dla biegaczy, którym nie zależy na zbędnych dodatkach. Trace jest idealny zarówno do biegania, jak i chodzenia. Jest to model, który posiada lekką amortyzację dzięki czemu biegacz może lepiej skupić się na biegu. Trace dopasowuje się do indywidualnego kroku biegowego biegacza, jego wagi i prędkości.

Lekka amortyzacja

Lekka amortyzacja BioMoGo DNA dopasowuje się do prędkości, kroku oraz wagi biegacza oraz pomaga zminimalizować wstrząsy.

Płynne przejście

Model Trace posiada wkładki antywstrząsowe oraz segmentowy Crash Pad, które amortyzują lądowanie dając wrażenie łagodnego przejścia z pięty na palce.

Oddychająca cholewka

Specjalnie zaprojektowana cholewka powoduje przepływ powietrza podczas biegu. Trace został zaprojektowany z wysokiej jakości siateczki, która zapewnia dobre dopasowanie.

TABELA ROZMIARÓW BUTÓW MĘSKICH BROOKS

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Waga 0,285 kg
rozmiar buta

45,5

Opinie (1)

1 opinia dla Brooks Trace męskie buty do biegania 1103641D495

  1. Damian

    Wielozadaniowe buty. Dobrze sprawdzają się do biegu, ale używam ich też do chodzenia na co dzień i jestem zadowolony. Warte ceny. Nie niszczą się

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *