129,00 

Czujnik prędkości SPD70 dokładnie rejestruje dane o prędkości roweru, szczególnie w miejscach, gdzie sygnał GPS może zostać zakłócony. Posiada wbudowany czujnik geomagnetyczny.

Brak w magazynie

Opis

Opis

Czujnik prędkości SPD70 dokładnie rejestruje dane o prędkości roweru, szczególnie w miejscach, gdzie sygnał GPS może zostać zakłócony. Posiada wbudowany czujnik geomagnetyczny. Można go łatwo zamontować bez użycia narzędzi. Czujnik nie wymaga użycia dodatkowego magnesu. Dzięki transmisji danych przez Bluetooth i ANT+ urządzenie to jest kompatybilne z wieloma markami komputerów rowerowych i modelami telefonów komórkowych, obsługującymi te protokoły transmisji danych. Przeszedł test wodoodporności IPX7. Bateria guzikowa CR2032 pozwala na do 260 godzin pracy.

Waga: ok. 9,6 g (razem z baterią).

Montaż: Zamontuj SPD70 na piaście przedniego koła. Przypnij czujnik za pomocą paska. Sprawdź i upewnij się, że SPD61 jest stabilnie zamocowany i się nie porusza. Zakręć przednim kołem aby uaktywnić czujnik ( zielona i czerwona dioda będą świecić się naprzemiennie przez 2 sekundy).

Zawartość opakowania: czujnik SPD70 x 1, pasek x 1, silikonowa podkładka x 1, bateria guzikowa CR2032 x 1, instrukcja obsługi x 1.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „iGPSport Czujnik Prędkości SPD70”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *