299,00 

  • Czujnik pracy serca iGPSPORT HR Runner został stworzony z myślą o biegaczach, ale doskonale sprawdzi się nie tylko do biegania, lecz również do innych aktywności fizycznych: jazdy na rowerze, wioślarstwa, treningu na siłowni, jogi i innych sportów.

Brak w magazynie

Opis

Opis

Czujnik pracy serca iGPSPORT HR Runner został stworzony z myślą o biegaczach, ale doskonale sprawdzi się nie tylko do biegania, lecz również do innych aktywności fizycznych: jazdy na rowerze, wioślarstwa, treningu na siłowni, jogi i innych sportów.

Dzięki swojej budowie ten smukły i kompaktowy czujnik tętna lepiej dopasowuje się do ciała. Tekstylny pasek na klatkę piersiową zapobiega przesuwaniu się opaski podczas aktywności, a odłączany czujnik ułatwia czyszczenie paska oraz wymianę baterii.

HR Runner pozwala na monitorowanie tętna oraz postawy podczas biegu. Z kompatybilnym zegarkiem sportowym za pośrednictwem ANT+ może wyświetlać różnorodne dynamiczne dane dotyczące biegu, takie jak czas kontaktu z podłożem, długość kroku czy współczynnik pionowości., które pomogą poprawić postawę podczas biegu i zmniejszyć ryzyko kontuzji Obsługuje także połączenie z licznikami rowerowymi czy smartfonami (wymaga urządzeń ze standardowym protokołem ANT+ lub BLE). Do czujnika tętna można podłączyć dowolną aplikację sportową z Bluetooth lub ANT+, taką jak np. Zwift.

HR Runner rejestruje dane HRV przy różnej intensywności treningu oraz przy zróżnicowanych ćwiczeniach, co pozwala monitorować postępy oraz planować kolejne jednostki treningowe. Urządzenie pracuje do 350 godzin na jednej baterii, a dzięki wodoodporności IPX7 sprawdzi się również w wodzie czy w niepogodzie.

W pudełku:

  • HR Runner x 1

  • Pasek na klatkę piersiową x 1

  • Instrukcja obsługi x 1

  • Bateria CR2032 x 1

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „iGPSport Czujnik Tętna HR Runner”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *